Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Łomżyńskiej

email: biuro@ksm-lomza.pl

Zarząd

“Jezus nie jest Panem komfortu, bezpieczeństwa i wygody. Aby pójść za Jezusem, trzeba mieć trochę odwagi”

Papież Franciszek


Zarząd KSM Łomża

Członkowie

Nazywam się Magdalena Faszczewska i urodziłam się 18 marca 2003r. Należę do parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Sokołach. W Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży jestem od 5 lat, które wpłynęło na moje życie. Różnego rodzaju doświadczenia pokazały co w życiu jest najważniejsze. Obecnie chodzę do Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Wysokiem Mazowieckiem i jestem w klasie maturalnej o profilu matematyczno-geograficznym . Bardzo lubię spędzać czas ze sowimi przyjaciółmi w aktywny jak i bierny sposób.

m.faszczewska@ksm-lomza.pl

Magda Faszczewska

Prezes

Nazywam się Kinga, mam 17 lat. Uczęszczam do szkoły weterynaryjnej, w której poszerzam moją wiedzę na temat zwierząt, które są moim dużym zainteresowaniem. Prócz świata zwierząt mam też inne zainteresowania, które dotyczą głównie kryminalistyki i kryminologii. W parafialnym oddziale KSM działam już ponad 3 lata i obejmuję funkcję prezesa, natomiast w zarządzie diecezjalnym pełnię rolę zastępcy prezesa. Dzięki temu poznałam mnóstwo wspaniałych osób, a sam oddział traktuję jak rodzinę. Przez te wszystkie lata moja wiara bardzo się pogłębiła, a moja relacja z Bogiem jest jeszcze bliższa i mocniejsza, wiem też jakimi wartościami w życiu chcę się kierować.

k.jurkowska@ksm-lomza.pl

Kinga Jurkowska

Z-ca Prezesa

Nazywam się Mariola Urbanek pochodzę z Zambrowa oraz jestem w 3 klasie technikum ekonomicznym. Lubię czytać książki, wychodzić na spacery oraz pomagać ludziom. W KSMie jestem od 4 lat. W swoim oddziale pełnię funkcję prezesa, natomiast w diecezjalnym sekretarza. Odkąd doszłam do wspólnoty moje patrzenia na wiarę się zmieniło, zrozumiałam, że świat nie da mi takiego szczęścia co wiara i bycie blisko Boga. Poznałam tam wielu wspaniałych ludzi, z którymi czuje się jak z rodziną, razem wzrastamy oraz upadam przez co powstajemy jeszcze silniejsi, a co najważniejsze spotykamy się tam dla Niego, aby to On był naszym fundamentem na naszej drodze w życiu.

m.urbanek@ksm-lomza.pl

Mariola Urbanek

Sekretarz

Nazywam się Kamil Jabłoński i urodziłem się 4 maja 2003r. Należę do parafii Wniebowzięcia najświętszej Maryi Panny w Sokołach. W Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży jestem od 5 lat. Doświadczenia które przeżyłem będąc w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży pokazały co jest w życiu ważne i wartościowe. Obecnie uczę się w ZSZ im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem na specjalizacji technik informatyk. Lubię spędzać czas ze znajomymi i grać w gry komputerowe.

k.jablonski@ksm-lomza.pl

Kamil Jabłoński

Skarbnik

Jestem Kasia i niebawem skończę 17 lat. Moją największą pasją są konie i wszytsko co z nimi związane oraz taniec i śpiew w zespole folklorystycznym “Kurpianka” z Kadzidła. Aczkolwiek swoją przyszłość wiążę z niesieniem pomocy ludziom – z fizjoterapią.
Swoją przygodę w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży rozpoczęłam ok 3 lata temu w Kadzidle, gdzie początkowo byłam bardzo zniechęcona i uważałam, że po pierwszym spotkaniu już tam nie wrócę. A jednak – Bóg jest wielki i najwidoczniej miał co do mnie inne, rozsądniejsze zamiary – no i tak się stało, że wylądowałam teraz tutaj! Jestem Mu za to teraz niesamowicie wdzięczna, że pozwolił mi poznać ludzi, którzy pomagają mi poznawać Jego.

k.sadlowska@ksm-lomza.pl

Katarzyna Sadłowska

Z-ca Sekretarza

Nazywam się Ania Wolińska, mam 17 lat.
Jestem w 3 klasie technikum o profilu technik ekonomista. Lubię jeździć na rolkach i słuchać muzyki. W KSM jestem już prawie 4 lata. W oddziale parafialnym pełnię funkcję zastępcy prezesa, a w zarządzie diecezjalnym członka delegata. Dzięki KSM moje życzę uległo zmianie. Mam możliwość poznawania nowych, pełnych miłości ludzi. Z którymi łączy nas niezwykła więź, a przede wszystkim miłość do Boga i drugiego człowieka. Moja relacja z Bogiem stała się głębsza i wiem, że zawsze jest przy mnie.

a.wolinska@ksm-lomza.pl

Anna Wolińska

Członek Delegat