Skrzynka intencji

Koło Akademickie KSM DŁ działające przy Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży prowadzi akcję: „Pogotowie Duchowe”. Jej celem jest ewangelizacja miasta Łomża oraz wspieranie modlitwą tych, którzy o nią proszą. Klerycy z koła akademickiego pragną głosić Chrystusa i świadczyć o przynależności do Niego, a odpowiedzialność dawania świadectwa i prowadzenia innych do Boga realizować poprzez modlitwę za tych, z którymi spotykają się na drodze powołania oraz za tych, którzy konkretnie proszą o wsparcie duchowe.

Jeżeli masz problem, doświadczasz trudności życiowych, czujesz się zagubiony, nie wiesz co zrobić, potrzebujesz modlitwy za siebie lub za kogoś ze swoich bliskich, pragniesz modlitwy w szczególnej intencji – napisz.

W Twojej konkretnie sformułowanej prośbie i wysłanej przez „skrzynkę intencji” zamieszczonej na stronie internetowej lub przez SMS pod numer kom. 570190709 (koszt zwykłego sms) alumni modlą się każdego dnia.

Wysyłana intencja zostaje tego samego dnia przekazana do pełniącego dyżur modlitewny i omadlana przez niego, a także wspólnotę KSM przez wstawiennictwo bł. Karoliny.

Pragniemy powiedzieć, że dar modlitwy to najcenniejszy skarb dla każdego człowieka.

Potrzebujesz napisz! Jesteśmy GOTÓW!
pogotowie

Skrzynka intencji

[contact-form-7 id=”6162″ title=”skrzynka”]