Zanim kandydaci złożą swoje przyrzeczenia, w dniach 10 -11 listopada 2017 r. w Młodzieżowym Centrum Rozwoju KSM DŁ w Ostrożnem odbędą się rekolekcje przed przyrzeczeniami. Bardzo prosimy kierownictwa, aby odpowiednio zainteresować się i umożliwić młodszym KSM- owiczom uczestnictwo w nich, aby świadomie mogli złożyć przyrzeczenia w dniu wspomnienia bł. Karoliny tj. 18 listopada w łomżyńskiej katedrze. Zgłoszenia na rekolekcje przyjmuje Emilia Sasinowska tel. 694486872, e-mail: emilka.sas.20@gmail.com lub poprzez Facebook, a koszt uczestnictwa to 40 zł.
Weekendowe spotkanie to okazja, aby pogłębić wiedzę na temat naszego Stowarzyszenia i przygotować się do pełnego członkostwa. Przypominamy, że pełnienie funkcji w kierownictwie nakłada na nas obowiązek złożenia przyrzeczenia. Zatem gdyby ktoś pełnił funkcję w kierownictwie bez przyrzeczeń jest zobowiązany je złożyć we wskazanym terminie.
W tym roku pragniemy również uroczyście mianować prezesów oddziałów. Biskup łomżyński udzieli im specjalnego posłania podczas uroczystości przyrzeczeń. Zatem bardzo prosimy o uczestnictwo w rekolekcjach nie tylko kandydatów do przyrzeczeń, ale także kierownictwa, a obowiązkowo prezesów oddziałów. Oddziały, które planują zmienić kierownictwo, albo przynajmniej prezesa muszą zatem to zrobić do dnia 10 listopada.
Również uroczyście będą posłani asystenci oddziałów, bardzo prosimy o modlitwę za swoich księży.
Już teraz prosimy o odpowiedzialne i konkretne podejście do przygotowań oraz samego uczestnictwa w uroczystościach.


Asystent Diecezjalny KSM DŁ
Ks. Robert Śliwowski
p.o. Prezesa KSM DŁ
Emilia Sasinowska

21 października 2017

Więcej informacji z tej kategorii

Bal Karnawałowy 2022

Bal Karnawałowy 2022

Zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Łomżyńskiej zaprasza wszystkich młodych duchem na Bal...

Promocja w mediach

Promocja w mediach

Ważne jest, aby dobro szerzyć! Cieszyć się z pozytywnych wartości, które budują, a nie niszczą. Pośród gąszczy...