KSM-LOMZA.pl Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Łomżyńskiej :: KSM w Łomży – Przez cnotę, naukę i pracę służyć Bogu i Ojczyźnie

Rekolekcje Ewangelizacyjne dla Młodzieży

Dodal: admin, Marzec 6th, 2013 / komentarze: (Komentowanie nie jest możliwe)
Rekolekcje Ewangelizacyjne dla Młodzieży

W dniach 14, 15, 16 marca 2013 r. organizowane będą w parafii pw. Ducha Świętego w Zambrowie Wielkopostne Rekolekcje Ewangelizacyjne dla Młodzieży pod hasłem: „Bóg, Honor, Ojczyzna, czyli być solą ziemi”. Spotkania odbywać się będą w godzinach od 18.00 do 19.30. Rekolekcjom przewodniczyć będzie ks. Antoni Balcerzak, przewidziane są również spotkania ze znanymi ludźmi ze świata sportu i muzyki. W sobotę spotkanie będzie transmitowane przez Telewizję Trwam, Radio Maryja i Radio Nadzieja.

Zapraszamy młodzież miasta Zambrów i okolic, by w Roku Wiary pogłębić swoją więź z Bogiem i stać się prawdziwie solą dla współczesnego świata.

Wspomienia !

img_5652

W najbliższym czasie…

11 kwietnia (piątek) –godz. 19.00 - kościół p.w. Krzyża Św. w Łomży, Msza św. za trzeciogimnazjalistów oraz maturzystów.

12 – 13 kwietnia (sobota – niedziela) – 29. Światowe Dni Młodzieży Diecezji Łomżyńskiej w Zambrowie.

13 kwietnia – Niedziela Palmowa Męki Pańskiej – rozpoczyna się Wielki Tydzień.

27 kwietnia – II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego - kanonizacja bł. Jana Pawła II i bł. Jana XXIII w Watykanie, godz. 10.00.

10 maja - Krajowa Rada KSM w Warszawie

Oddaj 1% podatku

Oddaj swój 1 % podatku na Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Łomżyńskiej. Więcej informacji w zakładce "1% lub po kliknięciu w miniaturkę obok. Z wdzięcznym Bóg zapłać - GOTÓW !

Mapka dojazdowa

Prezentujemy proponowane szlaki, którymi może jechać samochód, bus wyjeżdżający z danego punktu zabierając ze sobą innych. Głównym celem przedstawionych siatek, jest pomoc w dojeździe na różne spotkania, wydarzenia i Zjazdy Diecezjalne. Klikając na zdjęcia zostaną one wyświetlone w dużych rozmiarach.

Pogotowie Duchowe

Pogotowie Duchowe to akcja Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Łomżyńskiej, mająca na celu wsparcie duchowe osób potrzebujących modlitwy w szczególnych intencjach. Prośby nadesłane w postaci wiadomości sms pod nr: 513 270 968 są przedstawiane Miłosiernemu Ojcu na modlitwie przez kleryków z Koła Akademickiego KSM. Więcej informacji tutaj.

Audycja GOTÓW

Startujemy o godzinie 19.00 w co drugi poniedziałek. Odsłuch przez www.radionadzieja.pl Forum na facebook: ksm-lomza. Telefony do studia: 86 2151410 .

Piesza Pielgrzymka Łomżyńska

Inne

Facebook: KSM

Wszelkie prawa zastrzeżone przez KSM-LOMZA.pl Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Łomżyńskiej 2011      Strony Internetowe Łomża